KSW 66: Tomasz Narkun stracił pas, Ibragim Chuzhigaev nowym mistrzem!

Sporty walki
KSW 66: Tomasz Narkun stracił pas, Ibragim Chuzhigaev nowym mistrzem!
fot. Twitter
Tomasz Narkun stracił pas, Ibragim Chuzhigaev nowym mistrzem!

Ibragim Chuzhigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) nowym mistrzem KSW w wadze półciężkiej! Rosjanin niespodziewanie pokonał Tomasza Narkuna (18-5, 3 KO, 14 Sub) podczas KSW 66.

Od początku walki aktywniejszy w stójce był pretendent. Celniej trafiał i konsekwentnie rozbijał mistrza ciosami i kopnięciami. Rosjanin posłał nawet Narkuna na deski po tym, jak trafił potężnym backfistem. W drugiej rundzie Chuzhigaev również przeważał w stójce i wygrał kolejne starcie.

ZOBACZ TAKŻE: Efektowna wygrana zawodnika FEN na KSW 66 (WIDEO)

 

W trzeciej rundzie Narkun był znacznie aktywniejszy, jednak nie zdołał w żaden sposób naruszyć swojego przeciwnika. W połowie czwartego starcia mistrz w końcu obalił pretendenta, próbując duszenia zza pleców, jednak nieskutecznie.

 

W ostatniej rundzie Rosjanin celniej trafiał w stójce, podkreślając swoją przewagę na przestrzeni całego pojedynku. Sędziowie wskazali jednogłośny triumf pretendenta, który został tym samym nowym mistrzem KSW w kategorii półciężkiej.

 

 

Narkun był mistrzem KSW od gali z numerem 32, kiedy pokonał przed czasem Gorana Reljicia.

 


Ibragim Chuzhigaev (16-5, 8 KO, 2 Sub) pokonał Tomasza Narkuna (18-5, 3 KO, 14 Sub) przez jednogłośną decyzję sędziów (48-47, 48-47, 48-47)

BS, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie