PlusLiga: LUK Lublin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Relacja i wynik na żywo

W sobotnim meczu 16. kolejki PlusLigi ekipa LUK Lublin zmierzy się z Grupą Azoty ZAKSĄ Kędzierzyn-Koźle. Czy gospodarze będą w stanie nawiązać walkę z europejskim hegemonem? Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Lublinianie plasują się na ósmym miejscu w tabeli i w poprzednim meczu przerwali passę porażek, wygrywając u siebie ze Ślepskiem Malow Suwałki 3:1. Beniaminek PlusLigi odniósł w tym sezonie sześć zwycięstw i poniósł dziewięć porażek, mając na koncie 17 punktów.

ZAKSA to absolutny lider tabeli, o czym świadczy komplet 14 zwycięstw i 40 punktów w dorobku. Kędzierzynianie musieli jednak przełknąć gorycz porażki w Lidze Mistrzów, w której uznali wyższość Cucine Lube Civitanova 2:3.

W pierwszym meczu obu drużyn w tym sezonie ZAKSA zgodnie z planem pokonała LUK bez straty seta. Każdy inny rezultat w sobotniej rywalizacji będzie uznany za dużego kalibru niespodziankę. Gospodarze nie mają nic do stracenia i przekonamy się jak bardzo będą w stanie przeciwstawić się triumfatorom ubiegłorocznej edycji Champions League.

Relacja i wynik na żywo meczu LUK Lublin - Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn-Koźle od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.