Kontuzja rozgrywającego ZAKSY! Musiał opuścić boisko w trakcie meczu (WIDEO)

Marcin Janusz musiał opuścić boisko z powodu urazu.

Siatkarze Grupy Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle pokonali na wyjeździe LUK Lublin 3:1 w spotkaniu 16. kolejki PlusLigi. Niestety, w końcówce meczu urazu doznał rozgrywający kędzierzynian Marcin Janusz.

Sytuacja miała miejsce w czwartym secie spotkania LUK – ZAKSA przy stanie 1:2 (17:18). Janusz upadł na parkiet, wyglądało to na bolesny skurcz łydki. Siatkarz musiał opuścić boisko, a jego miejsce zajął do końca meczu Michał Kozłowski.

Janusz poddał się zabiegom masażystów. Nie wiadomo jak groźny jest to uraz i czy rozgrywającego ZAKSY czeka przerwa w grze.

Sytuacja w załączonym materiale wideo:

Mimo braku pierwszego rozgrywającego, kędzierzynianie zdołali przechylić szalę zwycięstwa w tym secie i w całym spotkaniu na swoją stronę. Mecz LUK Lublin – Grupa Azoty ZAKSA Kędzierzyn Koźle zakończył się wynikiem 1:3 (18:25, 25:22, 22:25, 25:27).