ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Niemcy. O której godzinie? Kiedy mecz?

Piłka ręczna
ME w piłce ręcznej 2022: Polska - Niemcy. O której godzinie? Kiedy mecz?
fot. PAP/Adam Warżawa
Kiedy odbędzie się mecz Polska - Niemcy?

Polska reprezentacja w piłce ręcznej zmierzy się z Niemcami na mistrzostwach Europy. To ostatnie spotkanie w fazie grupowej. Kiedy odbędzie się mecz Polska - Niemcy?

"Biało-Czerwoni" mają za sobą już dwa spotkania w grupie. Najpierw stanęli naprzeciwko Austrii. Podopieczni Patryka Rombela zwyciężyli 36:31. Ich następnymi przeciwnikami byli Białorusini. Polscy szczypiorniści prowadzili przez większość meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem 29:20. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Wyniki niedzielnych meczów ME w piłce ręcznej 2022

 

Dzięki tym zwycięstwom Polacy zagwarantowali sobie awans do kolejnego etapu rywalizacji na Starym Kontynencie. Jedyną niewiadomą pozostaje, z którego miejsca wyjdą z grupy. Obecnie plasują się na pierwszej pozycji. Mimo to po piętach depczą im Niemcy, którzy mają tyle samo punktów, ale mają gorszy bilans bramkowy. 

 

O wszystkim zadecyduje zatem spotkanie z narodową drużyną Niemiec. Warto przypomnieć, że ostatnio "Biało-Czerwoni" rywalizowali z naszymi zachodnimi sąsiadami podczas mistrzostw świata w 2021 roku. Wtedy spotkanie zakończyło się remisem 23:23. 

 

Mecz Polska - Niemcy na mistrzostwach Europy odbędzie się 18 stycznia o godzinie 18:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie