Liga Mistrzyń: Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Developres Bella Dolina Rzeszów zmierzy się z zespołem SC Prometej Dnipro w czwartym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzyń. Czy polskiemu zespołowi uda się zwyciężyć? Relacja i wynik na żywo meczu Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro na Polsatsport.pl.

Developres dobrze wszedł w rozgrywki europejskiego pucharu. Rzeszowianki obecnie plasują się na pierwszym miejscu w grupie. Do tej pory udało im się wygrać wszystkie spotkania podczas rywalizacji na arenie międzynarodowej. Pokonały: Dresdner SC (3:2), Prometej Dnipro (3:1) oraz Lokomotiv Kaliningrad (3:2).

 

ZOBACZ TAKŻE: 3:0 po raz trzeci! Zdecydowane zwycięstwo siatkarzy Jastrzębskiego Węgla w Lidze Mistrzów

 

Zespół z Ukrainy nie ma na swoim koncie tak dobrych wyników. Zawodniczki SC Prometej Dnipro w tej edycji Ligi Mistrzyń nie zaznały jeszcze smaku zwycięstwa. Poza porażką z rzeszowiankami zaliczyły także dwie inne przegrane. Musiały uznać wyższość zespołów: Lokomotiv Kaliningrad (0:3) i Dresdner SC (2:3). Czy w nadchodzącym meczu uda im się sięgnąć po pierwszy triumf?

 

Warto przypomnieć, że oprócz Developresu w Lidze Mistrzyń występuje jeszcze jeden zespół z TAURON Ligi. Chodzi o drużynę Grupa Azoty Chemik Police. 


Relacja i wynik na żywo meczu Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:00.

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie