Liga Mistrzyń: Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro. Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Liga Mistrzyń: Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Gdzie obejrzeć mecz Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro?

W czwartym meczu fazy grupowej Ligi Mistrzyń Developres Bella Dolina Rzeszów zmierzy się z zespołem SC Prometej Dnipro. Czy ekipa z TAURON Ligi przedłuży swoją serię zwycięstw? Transmisja meczu Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Na razie siatkarki klubu z Rzeszowa plasują się na pierwszym miejscu w grupie. Wygrały wszystkie dotychczasowe spotkania w europejskim pucharze. W swoim pierwszym meczu pokonały Dresdner SC (3:2). Następnie stanęły naprzeciwko ekipy SC Prometej Dnipro (3:1). Natomiast w ostatnim starciu grały z zespołem Lokomotiv Kaliningrad (3:2). Czy rzeszowiankom uda się przedłużyć tę serię zwycięstw? 

 

ZOBACZ TAKŻE: Siatkarze będą występować w maskach? Jedna cała drużyną już gra!

 

Ekipa SC Prometej Dnipro nie znajduje się w najlepszej sytuacji, jeżeli chodzi o rywalizację na arenie międzynarodowej. Zawodniczki ukraińskiej drużyny jeszcze nie poznały smaku zwycięstwa w tej edycji Ligi Mistrzyń. Oprócz wcześniej wspomnianej porażki z Developresem uległy także zespołom: Lokomotiv Kaliningrad (0:3) oraz Dresdner SC (2:3). Przez to obecnie plasują się na ostatnim miejscu w grupie.

 

Transmisja meczu Developres Bella Dolina Rzeszów - SC Prometej Dnipro w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 17:50.  

AA, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie