TAURON Liga: Energa MKS Kalisz - Joker Świecie. Relacja i wynik na żywo

Siatkówka

Siatkarki Energi MKS Kalisz wracają na parkiet po przebytej kwarantannie. Ich rywalkami w 15. serii gier TAURON Ligi będą zawodniczki Jokera Świecie. Jak po przerwie spowodowanej zakażeniami koronawirusem spiszą się podopieczne Adama Czekaja? Relacja i wynik na żywo z meczu Energa MKS Kalisz - Joker Świecie na Polsatsport.pl.

Pierwotnie spotkanie kaliszanek z ostatnią drużyną TAURON Ligi miało odbyć się 15 stycznia. Mecz został jednak przełożony o trzy dni ze względu na wykryte przypadki zarażenia koronawirusem w zespole Energii MKS. Wcześniej z powodu pozytywnych wyników badań na obecność COVID-19 w kaliskim zespole nie doszło do spotkania z #VolleyWrocław, które miało odbyć się 6 stycznia.


ZOBACZ TAKŻE: Tauron Liga: ŁKS ma patent na Chemika! 


Z problemami zdrowotnymi nie borykają się natomiast zawodniczki ze Świecia. Ekipa Piotra Mateli nie ma jednak powodów do radości. Po czternastu rozegranych spotkaniach zamyka tabelę z pięcioma punktami na koncie. W obecnych rozgrywkach Joker wygrał zaledwie dwa starcia.


Co ciekawe, do pierwszego z nich doszło w Kaliszu. Październikowa batalia pomiędzy obiema drużynami zakończyła się pięciosetowym thrillerem. Zespołowi Mateli nie sprostały także siatkarki Polskich Przetworów Pałac Bydgoszcz, które uległy w Świeciu 1:3.


Relacja i wynik na żywo z meczu Energa MKS Kalisz - Joker Świecie na Polsatsport.pl. Początek o 19:00.

PN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie