Magazyn #7strefa: Transmisja TV i stream online

Siatkówka
Magazyn #7strefa: Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Czas na kolejny magazyn #7strefa

Czas na kolejny magazyn #7strefa. Gośćmi Marka Magiery będą trener Legii Warszawa Mateusz Mielnik, dyrektor działu komunikacji PLS SA Kamil Składowski oraz ekspert Polsatu Sport Maciej Jarosz. Zaczynamy o 16:00. Transmisja TV i stream online w Polsacie Sport, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Marek Magiera i jego goście porozmawiają w nadchodzącym programie o powrocie na siatkarskie parkiety dawnych klubowych legend - Legii, Gwardii czy Hutnika. W studiu pojawi się m. in. szkoleniowiec tej pierwszej drużyny - Mateusz Mielnik.

 

Zobacz także: Jastrzębski Węgiel pokonał Asseco Resovię

 

Jego drużyna w mijającym tygodniu przegrała w 1/8 finału Tauron Pucharu Polski z mistrzem Polski z Jastrzębia-Zdroju. O tym, a także o innych starciach tej fazy rozgrywek pucharowych, porozmawiamy w magazynie #7strefa.

 

Jednym z tematów będzie również postawa polskich zespołów w ostatniej kolejce Ligi Mistrzyń. Swoje mecze pewnie wygrały drużyny Developresu oraz Chemika. Jakie nastroje panują w obu ekipach po czterech seriach spotkań?

 

Sprawdzimy również, jak wygląda sytuacja w klubach z TOP-u PlusLigi. W nadchodzący weekend zaplanowane są bowiem mecze PGE Skry z Jastrzębskim Węglem, a także Projektu Warszawa z ZAKSĄ. Czy możemy spodziewać się zaciętych bojów w lidze mistrzów świata?

 

W piątkowym programie połączymy się ponadto z prezesem PZPS Sebastianem Świderskim, który opowie o przygotowaniach do MŚ 2022 kobiet.

 

Transmisja TV i stream online w Polsacie Sport, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl o 16:00.

psl, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie