Śląsk Wrocław lepszy od Karabachu Agdam

Śląsk Wrocław lepszy od Karabachu Agdam. Jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Krzysztof Mączyński.

Przebywający na zgrupowaniu w Turcji piłkarze Śląska Wrocław pokonali wicemistrza Azerbejdżanu Karabach Agdam 3:2 (1:1) w meczu sparingowym. Gole dla zespołu trenera Jacka Magiery zdobyli: Czech Petr Schwarz (25), Słowak Robert Pich (75) i Marcel Zylla (78).

Jeszcze w pierwszej połowie z powodu kontuzji boisko musiał opuścić Krzysztof Mączyński. Na ile poważny jest uraz kapitana Śląska wykażą dokładne badania.

Dla Śląska był to trzeci sprawdzian podczas przygotowań do rundy wiosennej ekstraklasy. Wcześniej, jeszcze w Polsce, wrocławianie pokonali Wartę Poznań (1:0), a już podczas zgrupowania w Turcji wygrali z TSV Hartberg (2:1). Kolejny sparing wrocławianie mają rozegrać już w sobotę, a ich rywalem będzie Floridsdorfer Wiedeń.

Śląsk do Polski wróci 27 stycznia, a pierwszy mecz o ligowe punkty rozegra na wyjeździe 5 lutego z Lechią Gdańsk.(