FEN 38: Michał Andryszak błyskawicznie znokautował rywala

Sporty walki

Michał Andryszak (23-10, 15 KO, 7 SUB) błyskawicznie wygrał z Evgeniyem Golubem (13-11, 10 KO, 3 SUB) w walce wieczoru gali FEN 38. Dla "Longera" był to debiut w barwach tej organizacji.

- Nowe miejsce to zawsze dodatkowy bagaż emocji. Na nowej ziemi człowiek chce wypaść jak najlepiej. To pierwsze wrażenie jest bardzo ważne. Chciałbym, żeby moje pierwsze spotkanie z FEN jak najlepiej wyglądało - mówił Andryszak przed debiutem.

Pierwotnie rywalem "Longera" miał być doświadczony Geronimo dos Santos (44-23-1, 31 KO, 8 SUB), jednak na dzień przed walką doszło do zmiany rywala. Brazylijczyk uzyskał pozytywny wynik testu na COVID 19, więc musiał się wycofać. W jego miejsce pojawił się Golub.

Cała walka rozstrzygnęła się w mniej niż minutę. Andryszak w pewnym momencie powalił rywala high-kickiem, po czym zasypał go gradem ciosów. W tym momencie sędzia wkroczył do akcji i przerwał pojedynek.