Polskie Skocznie o przygotowaniach skoczków do igrzysk. Transmisja TV i stream online

Zimowe
Polskie Skocznie o przygotowaniach skoczków do igrzysk. Transmisja TV i stream online
Fot. PAP
Piotr Żyła

Wielkimi krokami zbliżają się zimowe igrzyska olimpijskie w Pekinie. Przygotowania naszych skoczków do najważniejszej imprezy czterolecia będą głównym tematem najnowszego wydania Polskich Skoczni. W studiu gościł będzie m.in. Apoloniusz Tajner. Transmisja magazynu Polskie Skocznie w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go.

Oprócz prezesa PZN w programie pojawia się Kamil Wolnicki z "Przeglądu Sportowego" i Dariusz Wołowski ze "Sport Interia". Obecni w studiu goście porozmawiają na temat przygotowań reprezentacji Polski do nadchodzących igrzysk olimpijskich. Przypomnijmy, że kilka dni temu pozytywny wynik testu na koronawirusa otrzymał Piotr Żyła. Występ 35-latka w Pekinie stanął pod dużym znakiem zapytania. Ponadto po kontuzji do zdrowia wraca Kamil Stoch. Dodajmy, że IO rozpoczną się 4 lutego. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Pekin 2022: Amerykanin powalczy o czwarty zloty medal

 

Nie zabraknie również podsumowania zawodów Pucharu Świata w Titisee-Neustadt. Do Niemiec udało się zaplecze naszej kadry. Piątka olimpijczyków nie wzięła udziału w pucharowych zmaganiach. 

 

Poza tym czeka nas łączenie z Marcinem Nowakiem z PKOl, który jest już w stolicy Chin oraz rozmowa z Farthem Ardą Ipcioglu. 24-latek z Turcji zdobył w tym sezonie pierwsze w historii swojego kraju punkty Pucharu Świata. Program poprowadzi Paulina Chylewska, a przegląd mediów społecznościowych zaprezentuje Marta Ćwiertniewicz. 

 

Transmisja magazynu Polskie Skocznie w niedzielę w Polsacie Sport Extra i na Polsat Box Go. Początek o 20:00. 

mtu, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie