Siatkarzom puściły nerwy w hitowym starciu! Sędzia pokazał dwie czerwone kartki (WIDEO)

Arbiter pokazał czerwone kartki siatkarzom PGE Skry i Jastrzębskiego Węgla.

W hicie PlusLigi PGE Skra Bełchatów przegrała z Jastrzębskim Węglem 2:3. Spotkanie dostarczyło kibicom wielu emocji, sporo było efektownych wymian i zwrotów akcji. Momentami było też nerwowo, czego przykładem sytuacja z tie-breaka.

W piątym secie, przy stanie 4:3 dla gospodarzy, po jednej z akcji środkowy jastrzębian Jurij Gladyr i Aleksandar Atanasijevic – atakujący PGE Skry, mieli sobie coś do powiedzenia przy siatce.

Sytuacja stała się nerwowa i sędzia Bartłomiej Adamczyk postanowił przerwać ją, pokazując obu panom czerwone kartki. Taka kara oznaczała, że obie drużyny straciły po punkcie i z 4:3 zrobiło się 5:4. Gospodarze przegrali w tie-breaku 10:15.

Sytuacja w załączonym materiale wideo:

– To był bardzo dobry mecz walki i mógł podobać się kibicom. Hala płonęła w emocjach. Chłopaki z PGE Skry wywierali niesamowitą presję na zagrywce na naszych przyjmujących i prawie w ogóle się nie mylili. Dlatego trzeba pochwalić naszą linię przyjęcia. To było bardzo dobre widowisko i cieszę się, że byliśmy w nim górą – przyznał po meczu Gladyr.