Babilon MMA 27: "Wampir" rywalem Łukasza Sudolskiego! Poleje się krew?

Sporty walki
Babilon MMA 27: "Wampir" rywalem Łukasza Sudolskiego! Poleje się krew?
fot. Babilon MMA
Łukasz Sudolski

Już 28 stycznia w Skierniewicach odbędzie się arcyciekawie zapowiadająca się gala Babilon MMA 27. Jedną z walk stoczy Łukasz Sudolski (8-1, 5 KO, 1 SUB), którego rywalem będzie Michał "Wampir" Pasternak (15-6). Czy to oznacza, że rozlew krwi będzie nieunikniony?

Przypomnijmy, że to kolejna zmiana rywala w przypadku Sudolskiego i gali Babilon MMA 27. Pierwotnie miał on zmierzyć się z Mindaugasem Gervem, a następnie Georgim Lobjanidzem.

 

Pasternak to niezwykle doświadczony fighter. 37-latek stoczył już wiele pojedynków w MMA, wygrywając ostatnie dwie walki - z Kornelem Zapadką na gali MMA-VIP 3 oraz niedawno, bo 21 stycznia tego roku z Simonem Henriksenem na Wotore 4. W obu przypadkach wygrywał przed czasem.

 

Zobacz także: UFC 270: Wyniki gali

 

Rutynowany wojownik zmierzy się z Sudolskim, dla którego będzie to powrót do polskiej organizacji po nieudanym występie w Dana White's Contender Series. W pierwszych ośmiu zawodowych starciach Sudolski był niepokonany. Dobre występy zaowocowały szansą wzięcia udziału w DWCS. Zawodnikowi Berserkers Team Szczecin nie udało się jednak wywalczyć kontraktu z największą organizacją MMA na świecie. Polak przegrał przez TKO w pierwszej rundzie z Ihorem Potierią.

 

Czy "Wampir" ukąsi swojego rywala i wyssie z niego resztki nie krwi, lecz energii? O tym przekonamy się już 28 stycznia. Waga tego pojedynku została ustalona na catchweight 97 kg.

KN, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie