PŚ w skokach: 29. lokata Andrzeja Stękały w Titisee-Neustadt. Wygrana Karla Geigera

Andrzej Stękała, skoczek z ekipy Biało-Czerwonych.

Andrzej Stękała zajął 29. miejsce w niedzielnym konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w niemieckim Titisee-Neustadt. Zwyciężył Niemiec Karl Geiger, który najlepszy był także w sobotę i umocnił się na prowadzeniu w klasyfikacji generalnej.

Drugie miejsce zajął Słoweniec Anze Lanisek, a trzecie Niemiec Markus Eisenbichler. Taka sama kolejność była również pierwszych zawodach.

Awansu do drugiej serii nie wywalczyli pozostali Polacy. 36. był Maciej Kot, 37. Klemens Murańka, 43. Aleksander Zniszczoł i 45. Jakub Wolny. Poprzedzających konkurs kwalifikacji nie przebrnął Tomasz Pilch.

W Titisee nie startowali najlepsi polscy zawodnicy, którzy znaleźli się w kadrze na igrzyska w Pekinie (4-20 lutego).