Pekin 2022: Cztery przypadki koronawirusa w reprezentacji Polski!

Zimowe
Pekin 2022: Cztery przypadki koronawirusa w reprezentacji Polski!
Fot. PAP
Natalia Czerwonka

Czworo członków reprezentacji Polski przebywających w Pekinie uzyskało pozytywne wyniki testów na obecność koronawirusa - poinformował w piątek rano szef Polskiej Misji Olimpijskiej Konrad Niedźwiedzki.

Złe wieści dla polskiej kadry olimpijskiej! Przebywający w Pekinie członkowie reprezentacji narodowej zakazili się koronawirusem. O całej sytuacji poinformował szef Polskiej Misji Olimpijskiej - Konrad Niedźwiedzki.


- Czworo członków reprezentacji, którzy przyjechali wczoraj do wioski w Pekinie otrzymało pozytywne wyniki na COVID-19. Natalia Czerwonka, Magdalena Czyszczoń, Arkadiusz Skoneczny i Hubert Krysztofiak zostaną odizolowani i po uzyskaniu dwóch negatywnych testów wrócą do wioski - napisał Niedźwiedzki.

 


Były panczenista poinformował także, że wszyscy zakażeni członkowie kadry czują się dobrze i izolują się w hotelu. Mają w nim pozostać aż do czasu uzyskania dwóch negatywnych testów PCR, w ciągu dwóch kolejnych dni.


Zakażone koronawirusem Natalia Czerwonka i Magdalena Czyszczoń to polskie łyżwiarki szybkie. Dodatkowo Czerwonka miała być w parze chorążych wraz ze Zbigniewem Bródką. Pozostała dwójka zakażonych, czyli Arkadiusz Skoneczny i Hubert Krzysztofiak pełnią role członków sztabu.


Ceremonia otwarcia igrzysk olimpijskich w Pekinie została zaplanowana na 4 lutego 2022 roku.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie