UFC: Jan Błachowicz kontuzjowany! Najbliższa walka w UFC przełożona

Sporty walki
UFC: Jan Błachowicz kontuzjowany! Najbliższa walka w UFC przełożona
Fot. Polsat Sport
Jan Błachowicz doznał kontuzji.

Jan Błachowicz doznał kontuzji i nie zawalczy na marcowej gali UFC z Aleksandarem Rakiciem. Informację o urazie "Cieszyńskiego Księcia" potwierdził na Twitterze Łukasz Jurkowski.

26 marca 2022 roku - dokładnie tego dnia miała odbyć się kolejna walka Jana Błachowicza w organizacji UFC. Polski zawodnik miał mierzyć się z Aleksandarem Rakiciem tuż po stracie mistrzowskiego pasa w kategorii półciężkiej. Niestety ta walka nie dojdzie do skutku w najbliższym czasie, gdyż Błachowicz doznał kontuzji. Informację potwierdził na Twitterze komentator Polsatu Sport - Łukasz Jurkowski.


- Jan Błachowicz kontuzjowany. Walka marcowa przełożona. Zdrowia Janko! - napisał były zawodnik MMA, a obecnie komentator sportowy.

 


Sam zawodnik oraz jego otoczenie nie podają szczegółów urazu, a także jak długo będzie trwała przerwa Błachowicza. Nieznany jest również nowy termin walki Polaka z Rakiciem.

 

ZOBACZ TAKŻE: Kamaru Usman rozważał walkę z Janem Błachowiczem. "Myślę, że pokonałbym go"


Ostatnia walka Błachowicza na gali UFC 267 zakończyła się porażką. Rywalem Polaka był doświadczony Brazylijczyk Glover Teixeira (33-7, 18 KO, 10 SUB), który wygrał przez duszenie zza pleców w drugiej rundzie i pozbawił "Cieszyńskiego Księcia" pasa mistrzowskiego kategorii półciężkiej.

PI, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie