EBL: Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia. Transmisja TV i stream online

Koszykówka
EBL: Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia. Transmisja TV i stream online
fot. Cyfrasport
Mecz Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia.

Przemysław Frasunkiewicz - obecnie trener Anwilu Włocławek - zagra przeciwko zespołowi, który prowadził w przeszłości w Energa Basket Lidze, czyli Asseco Arce Gdynia. Transmisja meczu Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia w Polsacie Sport.

Zespół z Włocławka jest ostatnio w bardzo dobrej formie, co udowodnił także w zwycięskim starciu z WKS Śląskiem Wrocław. Asseco Arka z kolei wygrała niedawno niezwykle ważny mecz z GTK Gliwice i można być pewnym, że nie podda się także w najbliższym starciu.

 

ZOBACZ TAKŻE: NBA: Clippers odrobili 35-punktową stratę i pokonali Wizards

 

Jednym z kluczowych zawodników drużyny trenera Milosa Mitrovicia jest Novak Musić. Serbski rozgrywający potrafi brać na siebie odpowiedzialność w ważnych momentach, świetnie prezentuje się szczególnie w ataku, dobrze napędzając grę swojej ekipy. Teraz będzie rywalizował głównie z byłym reprezentantem Polski, Kamilem Łączyńskim, który co prawda ostatnio dostał urazu, ale powinien być gotowy do gry.

 

Warto będzie obserwować rywalizację pod koszami. Jak z mistrzem Europy, Zigą Dimcem, poradzą sobie Adam Hrycaniuk oraz Adrian Bogucki? Luke Petrasek z kolei na pozycji silnego skrzydłowego będzie rywalizował z niezwykle doświadczonymi Bartłomiejem Wołoszynem oraz Filipem Dylewiczem.

 

Początek spotkania Anwil Włocławek - Asseco Arka Gdynia od godziny 17:30. Transmisja w Polsacie Sport.

A.J., plk.pl
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie