Tauron Puchar Polski siatkarek 2022: Developres BELLA DOLINA Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja na Polsatsport.pl

Siatkówka
Tauron Puchar Polski siatkarek 2022: Developres BELLA DOLINA Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja na Polsatsport.pl
fot. Cyfrasport
Siatkarki ŁKS-u Commercecon Łódź.

Kluby Tauron Ligi wkraczają do walki o Puchar Polski siatkarek! Już w 1/8 finału dojdzie do kilku niezwykle interesujących konfrontacji, w hicie tej rundy Developres Bella Dolina Rzeszów zagra z ŁKS Commercecon Łódź. Transmisja meczu Developres BELLA DOLINA Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go.

W grze o to prestiżowe trofeum pozostało szesnaście klubów: 12 z Tauron Ligi + 4 z eliminacji. Mecze 1/8 finału zostaną rozegrane między 26 stycznia i 2 lutego. Zwycięzcy spotkań awansują do ćwierćfinałów, które zaplanowano na 23 lutego. Gra będzie się toczyć o miejsce w Final Four Tauron Pucharu Polski siatkarek im. Andrzeja Niemczyka (26–27 marca 2022).

 

Zobacz także: Hit bez historii. Chemik pewnie pokonał Legionovię

 

Już na tym etapie rozgrywek zostanie rozegranych kilka ciekawie zapowiadających się spotkań, z hitem Developres Bella Dolina Rzeszów – ŁKS Commercecon Łódź na czele.

 

Transmisja meczu Developres BELLA DOLINA Rzeszów - ŁKS Commercecon Łódź na Polsatsport.pl i na Polsat Box Go. Początek od godziny 14:55.

A.J., Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie