Ligue 1: Olympique Lyon - Olympique Marsylia. Relacja i wynik na żywo

Czas na zaległy mecz 14. kolejki Ligue 1, w którym Olympique Lyon zmierzy się Olympique Marsylia. Pierwotnie to spotkanie miało zostać rozegrane w listopadzie, ale po pięci minutach przerwano je, kiedy Dimitri Payet został trafiony butelką rzuconą z trybun. Relacja i wynik na żywo z meczu Olympique Lyon - Olympique Marsylia od 21:00.

Po tym, jak Payet został trafiony butelką rzuconą z trybun, mecz nie został dokończony 21 listopada. Obie drużyny zostały odesłane do szatni przez sędziego Ruddy'ego Buqueta. Długo nie było decyzji dotyczącej dalszych losów meczu, ale ostatecznie spotkanie nie zostało już wznowione.

Przełożono je na 1 lutego i dojdzie do niego w momencie, kiedy jedna z ekip jest na trzecim, a druga na jedenastym miejscu w tabeli Ligue 1. W ostatnim czasie zarówno Marsylia, jak i Lyon notują jednak dobrą serię w lidze francuskiej. Drużyna Arkadiusza Milika w ostatnim spotkaniu pokonała na wyjeździe Lens, a do siatki trafiali Dimitri Payet oraz Cedric Bakambu. Ten ostatni jest nowym nabytkiem marsylczyków i wygryzł z jedenastki Milika.

Lyon wygrał dwa poprzednie mecze 1:0, a w ostatnim ograł w derbach Saint Etienne. Jedyną bramkę zdobył Moussa Dembele. Kto zakończy dobrą serię we wtorkowy wieczór?