Czesław Michniewicz spotkał się z Robertem Lewandowskim. "Trzy godziny rozmowy"

Piłka nożna
Czesław Michniewicz spotkał się z Robertem Lewandowskim. "Trzy godziny rozmowy"
Fot. PAP
Czesław Michniewicz

Czesław Michniewicz rozpoczął przygotowania do marcowych baraży o awans do mistrzostw świata. Nowo wybrany selekcjoner odwiedził Roberta Lewandowskiego. Szkoleniowiec odbył rozmowę z kapitanem reprezentacji Polski.

"Trzy godziny bardzo dobrej rozmowy o polskiej piłce. Selekcjoner Czesław Michniewicz spotkał się z kapitanem reprezentacji Polski Robertem Lewandowskim" - napisał profil "Łączy nas piłka" Twitterze. Post został opatrzony wspólnym zdjęciem szkoleniowca i piłkarza. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Zbigniew Boniek skomentował debiut Paulo Sousy we Flamengo

 

 

Przypomnijmy, że nowy trener Biało-Czerwonych zadebiutuje w starciu w barażowym z Rosją. Spotkanie odbędzie się 24 marca w Moskwie. Do tego czasu Michniewicz ma odwiedzać piłkarzy i przygotowywać się do marcowego zgrupowania. 

 

Pod koniec 2021 roku z reprezentacją Polski rozstał się Paulo Sousa. Portugalczyk postanowił przyjąć ofertę Flamengo Rio de Janeiro. Wówczas rozpoczęły się poszukiwania jego następcy. Trwały one ponad miesiąc i zakończyły się wyborem Michniewicza. 51-latek podpisał z PZPN umowę do końca 2022 roku. 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie