Karol Kłos wróci do Warszawy? Znamy parę środkowych Projektu w przyszłym sezonie

Siatkówka
Karol Kłos wróci do Warszawy? Znamy parę środkowych Projektu w przyszłym sezonie
fot. Cyfrasport
Karol Kłos w przyszłym sezonie nadal będzie grał w PGE Skrze.

W ostatnim czasie pojawiły się plotki o powrocie Karola Kłosa do Warszawy. W magazynie #7strefa siatkarz zaprzeczył tym pogłoskom. – Mam kontrakt jeszcze na przyszły sezon. Spokojnie, na razie nigdzie się nie wybieram – zaznaczył. Według naszych informacji, duet podstawowych środkowych w Projekcie w przyszłym sezonie nadal będą tworzyli Piotr Nowakowski i Andrzej Wrona.

W ostatnim wydaniu magazynu #7strefa wyemitowaliśmy materiał dotyczący najbliższego spotkania PGE Skry Bełchatów i Projektu Warszawa. Wystąpili w nim dwaj wieloletni przyjaciele i znakomici środkowi – Karol Kłos i Andrzej Wrona. Pojawiło się też pytanie czy Kłos znowu zagra w klubie z Warszawy?

 

ZOBACZ TAKŻE: Uros Kovacević zostaje w PlusLidze!

 

– Myślę, że Karol - jako warszawiak - chętnie wróciłby do stolicy. Po odejściu Mariusza Wlazłego, jest teraz chyba najdłużej grającym zawodnikiem w Bełchatowie. Ja bym go przywitał z otwartymi ramionami – powiedział Wrona.

 

– Muszę bardzo dobrze zagrać przeciwko mojemu przyszłemu zespołowi, żeby im nie było smutno, że mnie kupili, a ja zagrałem słabo – zażartował Kłos.

 

– Broń Boże, nie potwierdzam, bo zrobi się z tego jeszcze większa zawierucha. Mam kontrakt jeszcze na przyszły sezon. Spokojnie, na razie nigdzie się nie wybieram – dodał zawodnik PGE Skry.

 

Według naszych informacji, w przyszłym sezonie duet podstawowych środkowych w Projekcie Warszawa nadal będą tworzyli Piotr Nowakowski i Andrzej Wrona.

Cały materiał z magazynu #7strefa z Karolem Kłosem i Andrzejem Wroną w załączonym materiale wideo:Mecz PGE Skra Bełchatów – Projekt Warszawa rozpocznie zmagania w 19. kolejce PlusLigi (sobota, godzina 17.30; transmisja – Polsat Sport).

 

 

Robert Murawski/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie