Puchar Włoch: AC Milan - Lazio. Relacja i wynik na żywo

W ćwierćfinale Pucharu Włoch los skrzyżował ze sobą ekipy AC Milan i Lazio Rzym. Faworytami wydają się gospodarze, którzy w tabeli Serie A zajmują trzecie miejsce i nad szóstymi rzymianami posiadają aż 13 punktów przewagi. Relacja i wynik na żywo meczu AC Milan - S.S. Lazio na Polsatsport.pl.

Na papierze faworytami wydają się piłkarze z Mediolanu, którzy w lidze dysponują nad przeciwnikami ze stolicy pokaźną przewagą punktową. O morale zarówno pierwszych jak i drugich nie musimy się martwić, ponieważ Milan pokonał w sobotę w derbach 2:1 Inter (m.in. dzięki golowi Theo Hernandeza w piątej minucie doliczonego czasu gry), natomiast "Orły" rozbiły w ostatniej kolejce Fiorentinę (wyjazdowe 3:0, m.in. dzięki bramkom Ciro Immobile i Sergeja Milinkovicia-Savicia).

W ćwierćfinale Coppa Italia mają wystąpić obaj wspomniani przed chwilą liderzy ekipy "Biancocelestich". Wiadomo jednak, że zabraknie Luiza Felipe. Stefano Pioli nie będzie mógł z kolei skorzystać z kontuzjowanych Zlatana Ibrahimovicia oraz Simona Kjaera.

Zasada mecz-rewanż w Pucharze Włoch obowiązuje dopiero od półfinału, wobec czego w przypadku remisu, będziemy oglądać dogrywkę i ewentualny konkurs rzutów karnych. Zwycięzca środowego ćwierćfinału w kolejnej fazie zmierzy się z Interem.

Relacja i wynik na żywo meczu AC Milan - S.S. Lazio od godziny 21:00 na Polsatsport.pl.