KMŚ: Chelsea - Palmeiras. Relacja i wynik na żywo

Chelsea - Palmeiras to finał Klubowych Mistrzostw Świata. Kto stanie się w sobotę najlepszą drużyną globu? Faworytem są oczywiście Anglicy, jednak Brazylijczyków nie można lekceważyć. Relacja i wynik na żywo z meczu Chelsea - Palmeiras od 17:30 na Polsatsport.pl.

Obie ekipy rozpoczęły zmagania w Abu Dhabi od półfinałów. Chelsea pokonała skromnie Al Hilal 1:0 po trafieniu Romelu Lukaku, będąc ekipą znacznie lepszą przede wszystkim w pierwszej połowie. Później pojawiło się trochę problemów, jednak w decydujących momentach świetnymi interwencjami popisał się Kepa Arrizabalaga.

Dużym wzmocnieniem "The Blues" będzie powrót na ławkę trenerską Thomasa Tuchela, który przez pozytywny wynik testu na obecność koronawirusa opuścił spotkanie półfinałowe.

Z kolei Palmeiras pokonał Al Ahly 2:0, zdobywając obie bramki w drugiej połowie. Brazylijczycy ostatni raz przegrali 20 listopada! W meczu finałowym będą mieli przewagę na pewno na trybunach, gdzie zasiądą tysiące ich fanów przy zaledwie kilkuset sympatykach rywali.

Relacja i wynik na żywo z meczu Chelsea - Palmeiras od 17:30 na Polsatsport.pl.