PlusLiga: Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn. Transmisja TV i stream online

Gdzie obejrzeć mecz Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn?

W 20. kolejce PlusLigi Cuprum Lubin zmierzy się z ekipą Indykpol AZS Olsztyn. Czy zespołowi z Lubina uda się przerwać serię porażek? Transmisja meczu Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport i na Polsat Box Go.

Siatkarze Cuprum przegrali swoje ostatnie trzy ligowe spotkania. Najpierw polegli w meczu z zespołem Ślepsk Malow Suwałki (1:3). Następnie musieli uznać wyższość drużyny Aluron CMC Warta Zawiercie (2:3). Natomiast w poprzedniej kolejce po pięciosetowym spotkaniu przegrali z ekipą GKS Katowice (2:3). Czy w nadchodzącym spotkaniu zawodnikom klubu z Lubina uda się przerwać serię porażek?

AZS Olsztyn sięgnął po zwycięstwo w swoich dwóch ostatnich starciach na poziomie PlusLigi. Podopieczni Javiera Webera pokonali u siebie GKS Katowice (3:2). Następnie na wyjeździe rozprawili się z zespołem LUK Lublin (3:0).

Poprzednie spotkanie Cuprum - AZS zakończyło się triumfem ekipy z Lubina (3:0).

Transmisja meczu Cuprum Lubin - Indykpol AZS Olsztyn w Polsacie Sport i na Polsat Box Go. Początek od godziny 18:00.