Fortuna 1 Liga: Kibice Widzewa Łódź wykupili wszystkie karnety

Piłka nożna
Fortuna 1 Liga: Kibice Widzewa Łódź wykupili wszystkie karnety
fot. Cyfrasport
Kibice Widzewa Łódź

Widzew Łódź zawsze może liczyć na swoich kibiców. Fani stanęli na wysokości zadania i wykupili wszystkie dostępne karnety na rundę wiosenną.

Przed sezonem łódzki klub sprzedał prawie 15,5 tysiąca karnetów. Nie wszyscy fani zdecydowali się jednak na zakup abonamentu na cały sezon. Nieco ponad pięć tysięcy kupiło tylko na rundę jesienną. Ta była bardzo udana - Widzew jest wiceliderem pierwszej ligi i jednym z głównych kandydatów do awansu.

 

W przerwie zimowej do kupienia było niespełna sześć tysięcy karnetów. Pierwszeństwo mieli ci, którzy mieli je w rundzie jesiennej. Wielu z nich skorzystało z tej możliwości. Zanim rozpoczęła się sprzedaż otwarta, licznik na oficjalnej stronie klubu pokazał, że 14676 fanów już ma karnety. Do kupienia zostało około 1500 sztuk.

 

W sobotę w południe ruszyła otwarta sprzedaż. Nie minęła godzina, a kibice kupili tysiąc karnetów. W niedzielę wieczorem wejściówki na rundę wiosenną właściwie już się skończyły. W poniedziałek rano licznik pokazał 16090 - w systemie karnetowym nie ma już wolnych miejsc.

 

Czytaj więcej na Interia.pl.

Interia
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie