Super Bowl 2022: Legendy amerykańskiego rapu gwiazdami Halftime Show

Inne
Super Bowl 2022: Legendy amerykańskiego rapu gwiazdami Halftime Show
Fot. PAP/EPA
Super Bowl 2022: Legendy amerykańskiego rapu gwiazdami Halftime Show

Jak wiadomo, Super Bowl to nie tylko mecz, którego stawką jest mistrzostwo NFL. Co roku wydarzeniu towarzyszy imponująca oprawa. Tegoroczny Halftime Show swoimi występami uświetnili legendarni raperzy.

Tradycją Super Bowl jest przerwa muzyczna w trakcie spotkania. W tym roku na scenie pojawili się Dr Dre, 50 Cent, Snoop Dogg, Eminem, Mary J. Blige i Kendrick Lamar. Wrzawa, jaka niosła się po stadionie w trakcie występów, potwierdza, że Halftime Show 2022 spotkał się z bardzo pozytywnym odbiorem wśród kibiców zgromadzonych na SoFi Stadium w Inglewood. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Super Bowl 2022. Drugi tytuł Los Angeles Rams

 

Warto wspomnieć, że w trakcie swojego występu Eminem ukląkł. Tym gestem słynny raper chciał wesprzeć Colina Kaepenicka, który kilka lat temu w ten sposób postanowił zamanifestować swój sprzeciw wobec nierówności rasowej. Z kolei Dr Dre w trakcie swojego występu złożył hołd nieżyjącemu raperowi 2Pacowi. 

 

Możliwość występu na Halftime Show to wielkie wyróżnienie dla artystów. Gwiazdy występują za darmo, ale biorąc pod uwagę wielką oglądalność, jaką cieszy się Super Bowl, jest to dla nich najlepsza okazja na promocję. 

 

Mistrzami NFL zostali zawodnicy Los Angeles Rams. Ekipa z Kalifornii pokonała Cincinnati Bengals 23:20. To drugi tytuł w historii Rams. 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie