Studio Pekin - 16.02. Transmisja TV i stream online

Zimowe
Studio Pekin - 16.02. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Zapraszamy na środowy program Studio Pekin.

Rywalizacja sztafet biathlonistek, sprint drużynowy kobiet i mężczyzn w biegach narciarskich, zmagania na 1500 m w short tracku pań, alpejski slalom mężczyzn - w środę na igrzyskach w Pekinie zaplanowanych zostało wiele konkurencji z udziałem polskich olimpijczyków, które omówimy w programie Studio Pekin. Początek o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

W środowym wydaniu programu prowadzący Przemysław Iwańczyk wraz z gośćmi: Weroniką Nowakowską, Andrzejem Personem oraz Grzegorzem Pajdą, ocenią dyspozycję polskich olimpijczyków.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pekin 2022. MKOl: To trudne dla Kamiły Walijewej, ale musimy przestrzegać zasad

 

W Studio Pekin tradycyjnie nie zabraknie komentarzy, dyskusji, analiz oraz wytrawnych opinii ekspertów. Zajrzymy również do mediów społecznościowych, które przedstawi nam Karolina Kozłowska. Natomiast Paulina Czarnota-Bojarska połączy się z gośćmi spoza studia.

 

Również będziemy gościć byłą reprezentantkę Polski w short tracku - Aidę Bellę, z którą podsumujemy olimpijskie starty Natalii Maliszewskiej. Postaramy się też odpowiedzieć na pytanie, czy w Polsce warto zbudować tor do saneczkarstwa i bobslejów.

 

Początek wtorkowego wydania programu Studio Pekin o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Mateusz Stefanik/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie