Studio Pekin - 17.02. Transmisja TV i stream online

Zimowe
Studio Pekin - 17.02. Transmisja TV i stream online
fot. Polsat Sport
Studio Pekin - 17.02. Transmisja TV i stream online

Przed nami kolejny odcinek programu Studio Pekin. Jak sprawdzili się polscy sportowcy w stolicy Chin? Czy kibice Biało-Czerwonych mogą mieć nadzieję na medale? Transmisja programu Studio Pekin w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go.

Jednym z tematów omawianych podczas czwartkowego studia będzie rywalizacja solistek w łyżwiarstwie figurowym w programie dowolnym. O analizę występu reprezentantki Polski Jekateriny Kurakowej pokusi się Magdalena Tascher. Nie zabraknie też rozmów o sytuacji Kamiły Walijewej. W programie posłuchamy również wypowiedzi naszych skoczków po powrocie z Pekinu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Nie ma nowych przypadków zakażenia koronawirusem w Pekinie

 

W studiu pojawi się także Mariusz Czerkawski. Pomoże on podsumować dotychczasowe spotkania w turniejach hokejowych podczas zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie. O pozycji hokejowej reprezentacji Polski porozmawiamy z jej trenerem Robertem Kalaberem. Gościem Pauliny Chylewskiej będzie również Weronika Nowakowska, która oceni czwartkowe występy Polaków w stolicy Chin.

 

Pojawią się również łączenia z ciekawymi postaciami ze świata sportu. W programie porozmawiamy z dwukrotną złotą medalistką zimowych igrzysk olimpijskich Katariną Witt. Była łyżwiarka figurowa wypowie się na temat właśnie trwającej imprezy w stolicy Chin, a także opowie o swojej bogatej karierze. Połączymy się również z Krzysztofem Wyrzykowskim oraz szykującym się do występu na Igrzyskach Paraolimpijskich alpejczykiem Andrzejem Szczęsnym.

 

Transmisja programu Studio Pekin w Polsacie Sport Extra, na Polsatsport.pl oraz na Polsat Box Go. Początek od godziny 20:00.

Andrzej Adamiec/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie