Studio Pekin - 20.02. Transmisja TV oraz stream online

Zimowe
Studio Pekin - 20.02. Transmisja TV oraz stream online
fot. Polsat Sport
Początek "Studia Pekin" o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

"To już jest koniec! Nie ma już nic. Jesteśmy wolni, możemy iść" - śpiewa zespół Elektrycznych Gitar. Słowa tej popularnej piosenki można śmiało przytoczyć w kontekście zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie, ale także ze względu na ostatnie wydanie "Studia Pekin", którego emisja o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Od samego początku igrzysk byliśmy z państwem, aby relacjonować, komentować, analizować najważniejsze wydarzenia z olimpijskich aren, nie tylko z udziałem Polaków. Łączyliśmy się z ekspertami oraz uczestnikami azjatyckiej imprezy. Chcieliśmy razem z państwem przeżyć atmosferę igrzysk najmocniej, jak to możliwe.

 

W ostatnim odcinku "Studia Pekin" gośćmi Jerzego Mielewskiego będą Weronika Nowakowska, senator Andrzej Person oraz prezes Polskiego Komitetu Paraolimpijskiego Łukasz Szeliga, z którym porozmawiamy o startujących niebawem, bo już czwartego marca zimowych igrzyskach paraolimpijskich.

 

ZOBACZ TAKŻE: Pekin 2022: Izabela Marcisz zadowolona po pierwszym biegu na 30 km

 

W trakcie programu podsumujemy poczynania Biało-Czerwonych, którzy w Pekinie zdobyli jeden brązowy medal za sprawą Dawida Kubackiego, natomiast w pierwszej dziesiątce poszczególnych zmagań plasowali się 19-krotnie. W tej części dyskusji połączymy się z ministrem sportu i turystyki - Kamilem Bortniczukiem.

 

Naszym gościem będzie nie kto inny, jak Dawid Kubacki, który myślami jest już przy dalszej części sezonu i mistrzostwach świata w lotach narciarskich w Vikersund. Z naszym jedynym medalistą z Pekinu porozmawia Paulina Czarnota-Bojarska.

 

XXIV Zimowe Igrzyska Olimpijskie w swoim niepowtarzalnym stylu podsumuje również Marcin Daniec a Karolina Kozłowska zaprosi na wycieczkę po świecie mediów społecznościowych. Warto być z nami tego wieczora!

 

Początek "Studia Pekin" o godz. 20:00 w Polsacie Sport Extra, Polsacie Box Go i na Polsatsport.pl.

Krystian Natoński/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie