Koszmar nowozelandzkiej piłkarki. Skompletowała hat-tricka... goli samobójczych (WIDEO)

Meikayla Moore

Spotkanie pomiędzy USA a Nową Zelandią w turnieju SheBelieves Cup zakończyło się zwycięstwem Amerykanek 5:0. Nie byłoby w tym nic nadzwyczajnego, gdyby nie fakt, że Nowozelandka Meikayla Moore strzeliła w tym meczu trzy gole samobójcze.

25-latka dokonała niechlubnego wyczynu w niespełna 36 minut. Kilka minut później obrończyni opuściła boisko zalana łzami. Później jej koleżanki straciły jeszcze dwa gole i przegrały 0:5.

Moore jest aktualnie zawodniczką Liverpoolu. Wcześniej występowała w Niemczech, gdzie reprezentowała barwy FC Koeln i MSV Duisburg. W reprezentacji Nowej Zelandii rozegrała jak dotąd 48 spotkań.

To była druga porażka Nowozelandek w tym turnieju. Wcześniej przegrały 0:1 z Islandią. Przed nimi jeszcze czwartkowe starcie z Czechami.