ATP w Dubaju: Hubert Hurkacz - Alexander Bublik. Relacja i wynik na żywo

Hubert Hurkacz i Alexander Bublik zmierzą się we wtorkowym meczu w ramach turnieju ATP w Dubaju. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Zarówno dla Polaka, jak i dla reprezentanta Kazachstanu występ w turnieju w Dubaju będzie kolejnym, jeśli chodzi o tegoroczne starty na kortach twardych. Hurkacz w ostatnim czasie doszedł do 1/8 finału turnieju w holenderskim Rotterdamie, gdzie niespodziewanie przegrał z Lorenzo Musettim. Na tej samej fazie turnieju w Doha swój występ zakończył niedawno Bublik.

Pochodzący z Wrocławia Hurkacz występy w Dubaju rozpoczął w poniedziałek od wygranego meczu w deblu. W parze z Jannikiem Sinnerem pokonali w dwóch setach duet... Bublik/Altug Celikbilek, wygrywając z rywalami 7:6, 6:4.

W przeszłości Hurkacz i Bublik rywalizowali ze sobą dwukrotnie. Niemal dokładnie dwa lata temu w Dubaju górą okazał się Kazach, triumfując w dwóch setach. Rok później podczas Wimbledonu Polak pewnie pokonał Bublika, wygrywając 3:0. Jakim wynikiem skończy się trzecie starcie tych tenisistów?

Relacja i wynik meczu Hubert Hurkacz - Alexander Bublik od godziny około 14.00 na żywo na Polsatsport.pl.