Liga Europy: Rangers FC - Borussia Dortmund. Relacja i wynik na żywo

Po niesamowitym spotkaniu oraz gradem bramek w pierwszej rundzie 1/16 finału Ligi Europy, nadszedł czas na rewanż. W poprzednim starciu Rangers FC wygrali z Borussią Dortmund aż 4:2, co dla wielu było sporym zaskoczeniem. Czy Niemcy zdołają odrobić straty? Relacja z meczu Rangers FC - Borussia Dortmund na PolsatSport.pl.

W ubiegłym tygodniu Szkoci zaskoczyli swoją genialną dyspozycją wszystkich - z Borussią na czele. James Tavernier w 38. minucie wykorzystał rzut karny, a już 3 minuty później podanie od Joe Aribo wykorzystał Alfredo Morelos, który podwyższył wynik na 2:0 dla Rangers.

W 49. minucie kolejnego gola dla drużyny z Glasgow zdobył John Lundstram, który otrzymał piłkę od Ryana Kenta. Wydawało się, że Niemcy będą chcieli odrabiać straty.

Ta sztuka prawie się udała. W 51. minucie gola po asyście Raphaela Guerreiro zdobył Jude Bellingham, jednak... chwilę później gola samobójczego strzelił Dan-Axel Zagadou. W 82. minucie wcześniej wspomniani zawodnicy Borussii zamienili się rolami i to Guerreiro zdobył bramkę na 2:4.

Między meczami Ligi Mistrzów Borussia Dortmund rozgromiła 6:0 Borussię Moenchengladbach, natomiast Rangers zremisowało 1:1 z Dundee United oraz 2:2 z Brentford w towarzyskim spotkaniu.

Relacja z meczu Rangers FC - Borussia Dortmund na PolsatSport.pl. Początek o godz. 21:00.