Polsat Boxing Promotions 6: Ihosvany Garcia kontra Patrick Rokohl w karcie walk

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 6: Ihosvany Garcia kontra Patrick Rokohl w karcie walk
Fot. Polsat Sport
Ihosvany Garcia

Podczas Polsat Boxing Promotions 6 swoją kolejną walkę na zawodowym ringu stoczy Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO). Utalentowany Kubańczyk zmierzy się z Patrickiem Rokohlem (22-1, 16 KO) z Niemiec. Gala odbędzie się 26 marca.

Garcia na razie idzie jak burza. 26-latek pozostaje niepokonany na zawodowym ringu, a do tego pięć z sześciu wygranych walk kończył przed czasem. W swoim ostatnim boju skrzyżował rękawice ze znacznie bardziej doświadczonym Przemysławem Gorgoniem. Mieszkający w Poznaniu pięściarz z Kuby kontrolował przebieg pojedynku i znokautował rywala w piątej rundzie. 

 

ZOBACZ TAKŻE: Polsat Boxing Promotions 5: Wyniki i skróty walk (WIDEO) 

 

Przeciwnikiem Garcii w jego siódmej zawodowej potyczce będzie Patrick Rokohl. Niemiec ma na swoim koncie 22 wygrane (16 przed czasem) i tylko jedną porażkę. Obecnie może pochwalić się serią sześciu pojedynków zakończonych zwycięstwami. Rokohl trenuje w Brunszwiku, a pojedynki na zawodowym ringu toczy od 2015 roku. 

 

 

 

W miniony weekend odbyła się piąta edycja Polsat Boxing Promotions. W walce wieczoru Nikodem Jeżewski musiał uznać wyższość Artura Manna. Niemiec zwyciężył jednogłośną decyzją sędziów. 

Mateusz Tudek/Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie