WTA w Dausze: Iga Świątek - Aryna Sabalenka. Relacja i wynik na żywo

Iga Świątek i Aryna Sabalenka powalczą w czwartek o awans do półfinału turnieju WTA w Dausze. Relacja i wynik na żywo meczu Świątek - Sabalenko na Polsatsport.pl.

Zarówno Świątek, jak i Sabalenka świetnie spisały się w poprzedniej rundzie turnieju w Dausze. Obie zawodniczki wygrały w dwóch setach, oddając swoim rywalkom zaledwie trzy gemy. Świątek w środę gładko poradziła sobie z Darią Kasatkiną, triumfując w drugim secie do zera.

Z kolei Sabalenka tego samego dnia zmierzyła się z Jil Belen Teichmann. Białorusinka wygrała 6:2, 6:1. Wcześniej natomiast aktualnie druga zawodniczka rankingu WTA równie sprawnie poradziła sobie z Alize Cornet z Francji.

Czwartkowe spotkanie będzie dla Świątek i Sabalenki ich drugim bezpośrednim starciem w historii. W listopadzie zeszłego roku podczas turnieju WTA Finals w Guadalajarze lepsza okazała się Białorusinka, wygrywając w trzech setach. Jak będzie w rewanżu?

Relacja i wynik na żywo meczu Świątek - Sabalenko od godziny 18.00 na Polsatsport.pl.