Fortuna 1 Liga: Widzew Łódź - Arka Gdynia. Relacja i wynik na żywo

Piłka nożna

Dwa zasłużone zespoły polskiej piłki zmierzą się ze sobą w ich pierwszym meczu rundy wiosennej. Zarówno Widzew jak i Arka liczą na wielki powrót do najwyższej klasy rozgrywkowej w Polsce. Relacja na żywo meczu Widzew Łódź - Arka Gdynia na PolsatSport.pl.

Drugi w tabeli Widzew będzie chciał zapewne konsekwentnie gonić lidera z Legnicy. Żeby tego dokonać, będzie musiał pokonać na swojej drodze drużynę Arki Gdynia, która również ma aspiracje do awansu, o czym otwarcie wspomniał trener Ryszard Tarasiewicz.

 

ZOBACZ TAKŻE: Fortuna 1 Liga. Ryszard Tarasiewicz: Mamy realne szanse, by znaleźć się w Ekstraklasie. Możemy awansować bezpośrednio

 

- Jesteśmy jednym z głównych kandydatów do awansu, jedną z siedmiu-ośmiu drużyn które chcą walczyć i mają realną szansę znaleźć się w ekstraklasie. Możemy awansować bezpośrednio i tego nie wykluczamy – przyznał trener Arki.

 

"Widzewiacy" tracą do "Miedzianki" pięć punktów. Po dwudziestu meczach gospodarze piątkowego starcia mają trzydzieści dziewięć punktów w pierwszoligowej tabeli. Łodzianie zaledwie zremisowali bezbramkowo w swoim ostatnim meczu z Chrobrym Głogów.

 

Dla odmiany - Arka plasuje się na siódmej lokacie z jednopunktową stratą do miejsca premiowanego grą w barażach. W poprzednim meczu Fortuna 1 Ligi gdynianie rozbili Stomil Olsztyn 6:0. W meczu bezpośrednim obu drużyn również triumfowali "Arkowcy", którzy pokonali Widzew 3:1.

 

Relacja na żywo meczu Widzew Łódź - Arka Gdynia na Polsatsport.pl. Początek o godz. 20:30.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie