Serie A: Milan wygrał z Napoli w hicie kolejki (WIDEO)

Piotr Zieliński w meczu Napoli - Milan.

SSC Napoli i AC Milan zmierzyły się w niedzielnym hicie Serie A. Górą okazali się goście, triumfując 1:0.

O pierwszej połowie można powiedzieć tyle, że się odbyła. Obie drużyny nie ryzykowały i skupiły się głównie na badaniu możliwości ekipy przeciwnej. Swoich sytuacji nieśmiało szukali Rafael Leao czy Victor Osimhen, ale nie byli w stanie poważnie zagrozić golkiperom odpowiednio Napoli i Milanu.

Druga część gry rozpoczęła się idealnie dla Milanu. Już w 50. minucie gola na 1:0, po zamieszaniu w polu karnym po stałym fragmencie gry, strzelił Olivier Giroud. Chwilę później do wyrównania starał się doprowadzić Osimhen, ale uderzył w środek bramki.

Choć Napoli dążyło do wyrównania, gospodarze nie byli w stanie stworzyć konkretnych sytuacji podbramkowych i mecz zakończył się skromną wygraną Milanu.

Piotr Zieliński na murawie przebywał przez 82 minuty.

SSC Napoli - AC Milan 0:1 (0:0)
Bramka: Giroud 50