Polskie Skocznie - 06.03. Transmisja TV i stream online

Zimowe
Polskie Skocznie - 06.03. Transmisja TV i stream online
fot. PAP
Gdzie obejrzeć Polskie Skocznie?

Czas na kolejne wydanie magazynu Polskie Skocznie. Transmisja niedzielnego programu o godzinie 20.00 w Polsacie Sport Extra.

Program zaczniemy od dyskusji o decyzjach FIS-u i MKOl-u o wykluczeniu rosyjskich i białoruskich sportowców z zawodów w Pucharze Świata, Zimowych Igrzyskach Paraolimpijskich, a także zakończonych w niedzielę w Zakopanem mistrzostw świata juniorów.

 

Gośćmi Pauliny Chylewskiej będą nasi stali eksperci Andrzej Person i Rafał Kot oraz wybitny zawodnik, a obecnie trener hokeja na sledżach - Sylwester Flis.


Złoty medalista Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich z Salt Lake City i MVP tego turnieju w barwach... Stanów Zjednoczonych opowie między innymi o kulisach wspomnianego już wykluczenia Rosjan i Białorusinów z rozpoczętej rywalizacji w Pekinie.

 

Wracając do Zakopanego. O czym myśleli w czasie startów młodzi, ukraińscy sportowcy? Jak długo pozostaną w Polsce - po przeprowadzce do Centralnego Ośrodka Sportu w Szczyrku?


Na te pytania - w rozmowie z Martą Ćwiertniewicz - odpowie trener juniorskiej reprezentacji ukraińskich skoczkiń - Walerij Vdovenko.

 

Na omówienie finalnych wydarzeń w Raw Air i perspektyw przed MŚ w lotach narciarskich przyjdzie czas w drugiej części programu.

 

Magazyn "Polskie Skocznie" o godzinie 20.00 w Polsacie Sport Extra.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie