Cezary Kucharski wybudzony ze śpiączki farmakologicznej

Piłka nożna
Cezary Kucharski wybudzony ze śpiączki farmakologicznej
fot. PAP
Cezary Kucharski wybudzony ze śpiączki farmakologicznej

Cezary Kucharski został wybudzony ze śpiączki farmakologicznej - powiedział w rozmowie z "Super Expressem" Roman Kosecki. Jak twierdzi, wyniki badań byłego piłkarza są dobre.

- Potwierdziłem te informacje i obecnie mogę wystosować taki krótki komunikat: Czarek został wybudzony. Wyniki badań są dobre, jest teraz w fazie przygotowań do samodzielnego oddychania - powiedział Kosecki w rozmowie z "Super Expressem".

 

Zobacz także: Jacek Magiera rozstał się ze Śląskiem Wrocław!

 

Kucharski w lutym trafił do szpitala w Hiszpanii, w którym walczył o życie. W oczekiwaniu na operację wprowadzono go w stan śpiączki farmakologicznej. Doniesienia wskazywały na to, że byłemu piłkarzowi dolegało zwłóknienie płuc (wokół pęcherzyków płucnych pojawiają się blizny, czego efektem jest sztywnienie tkanek oraz brak odpowiedniej pracy płuc).

 

Kucharski był w przeszłości piłkarzem m.in. Legii Warszawa, z którą dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski. Reprezentował też nasz kraj na mistrzostwach świata. Po zakończeniu kariery zajął się robotą menadżerską, reprezentując Roberta Lewandowski. Ich współpraca zakończyła się w 2018 roku.

jb, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie