Polsat Boxing Promotions 6: Ruszyła sprzedaż biletów

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 6: Ruszyła sprzedaż biletów
fot. materiały prasowe
Polsat Boxing Promotions 6: Ruszyła sprzedaż biletów

Polsat Boxing Promotions nie zwalnia tempa! Druga tegoroczna gala tej organizacji odbędzie się 26 marca w Będzinie, a fani zobaczą na niej aż siedem walk zawodowych. W ringu swoje umiejętności zaprezentują między innymi Marcin Siwy, przebojowy Ihosvany Garcia, jak również młodzi i utalentowani podopieczni grupy Polsat Boxing Promotions: Kewin Gibas, Radomir Obruśniak czy Niko Zdunowski. Debiut w organizacji PBP zaliczy Paweł Czyżyk. Wydarzenie uświetni występ polskiej gwiazdy rapu - Smolastego.

W starciu mającym status co-main eventu Ihosvany Garcia zmierzy się Patrickiem Rokohlem. Dla mieszkającego i trenującego w Poznaniu Kubańczyka, który przebojem wdarł się na polską scenę pięściarską, pojedynek ten będzie największym dotychczasowym wyzwaniem. Garcia ma na koncie sześć walk zawodowych, z których wygrał wszystkie, a trzy ostatnie stoczył właśnie pod szyldem Polsat Boxing Promotions. 26 marca Kubańczyk po raz pierwszy w karierze będzie boksował na dystansie 10 rund i to z rywalem, który w dorobku ma aż 23 walki. Patrick Rokohol przegrał tylko jedną z nich, a od ponad dwóch lat pozostaje niepokonany. Niemiec w starciu z Garcią z pewnością będzie chciał przedłużyć tę zwycięską passę. Ze względu na fakt, iż Rokohol na co dzień boksuje w kategorii półciężkiej, jego starcie z super średnim Garcią odbędzie się w umownym limicie wagowym. Zwycięzca walki Garcia vs Rokohol może liczyć na awans w rankingach oraz propozycje kolejnych walk - atrakcyjnych zarówno pod względem sportowym, jak i finansowym.


Efektowny debiut w ringu Polsat Boxing Promotions zapowiada Paweł "Furia" Czyżyk. Rywalem pięściarza z Lubina będzie Włoch, Luca Spadaccini. Obaj pięściarze mają zbliżone osiągnięcia w boksie zawodowym, co zwiastuje zacięty pojedynek. Ciekawie zapowiada się także starcie niepokonanego Radomira Obruśniaka z Diego Fabianem Eligio. Meksykanin to pięściarz dużo bardziej doświadczony od Polaka. Ringowy dorobek Eligio to 29 walk zawodowych w tym aż 22 zwycięstwa, czyli ponad czterokrotnie więcej niż wszystkie walki stoczone przez Obruśniaka. Jednak Polak już w swoich poprzednich występach dla Polsat Boxing Promotions pokazał, że nie boi się bardziej obytych z ringiem rywali oraz wielkich wyzwań.

 

Innym potwierdzonym pojedynkiem gali Polsat Boxing Promotions w Będzin Arenie jest starcie Gracjana Królikowskiego z Denisem Mądrym. Pierwszy z wymienionych pięściarzy stoczył dotąd 4 walki zawodowe, z których wygrał dwie, jedną zremisował i jedną przegrał. Dużo większym doświadczeniem pochwalić może się Denis Mądry, który na koncie ma 13 pojedynków, w tym sześć zwycięskich i 7 przegranych. Mądry to także uczestnik wojskowych mistrzostw świata oraz igrzysk sportowych. Walka Królikowski vs Mądry ma olbrzymie znaczenie dla karier obydwu jej uczestników. Obydwaj liczą na przekonujące zwycięstwo, które zaowocuje szansą dalszego rozwoju.

 

Gale Polsat Boxing Promotions to obok ogromnych emocji sportowych, także wyjątkowe doznania muzyczne. Pojedynki przeplatane są występami gwiazd polskiej sceny i nie inaczej będzie 26 marca. W Będzin Arenie show da Smolasty - utalentowany raper oraz producent muzyczny i jedna z najbarwniejszych postaci współczesnej sceny hiphopowej. Współpracował z takimi wykonawcami jak Malik Montana, PlanBe, Białas czy Tribbs. Miliony ludzi w Polsce znają Smolastego z numerów takich jak: "Duże Oczy", "Uzależniony" czy "Oh Daddy".

 

Cały dochód ze sprzedaży biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy.

 

Bilety dostępne TUTAJ.

Informacja Prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie