ATP w Indian Wells: Kamil Majchrzak - Taylor Fritz. Relacja i wynik na żywo

Drugim rywalem Kamila Majchrzaka podczas turnieju ATP w Indian Wells będzie Taylor Harry Fritz. Czy Polakowi uda się awansować do kolejnego etapu turnieju? Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Taylor Fritz na Polsatsport.pl.

Pierwszym przeciwnikiem Majchrzaka podczas rywalizacji w Stanach Zjednoczonych był Aljaz Bedene. Polak bez problemu wygrał pierwszego seta, tracąc w tym czasie zaledwie jednego gema. Druga część meczu była już bardziej wyrównana. Dopiero pod koniec partii Majchrzakowi udało się przełamać rywala. Dzięki temu Polak wygrał drugiego seta 7:5.

Fritz nie rozegrał jeszcze ani jednego meczu podczas tegorocznej rywalizacji w singlu w Indian Wells. Amerykanin natomiast ma za sobą jedno starcie w deblu. Jego partnerem jest Tommy Paul. Para tenisistów pochodzących ze Stanów Zjednoczonych zdołała pokonać hiszpański duet Carlos Alcaraz - Pablo Carreno-Busta 2:1.

Warto zaznaczyć, że Fritz jest faworytem pojedynku z Majchrzakiem. Przypomnijmy, że Amerykanin zajmuje obecnie 20. miejsce w rankingu ATP. Polski tenisista jest natomiast 75.

Relacja i wynik na żywo meczu Kamil Majchrzak - Taylor Fritz na Polsatsport.pl. Początek meczu zaplanowany jest na godzinę 20:30.