Igrzyska paraolimpijskie: Niedzielne wyniki Polaków

Zimowe
Igrzyska paraolimpijskie: Niedzielne wyniki Polaków
fot. PAP
Witold Skupień w sztafecie z Iwetą Faron zajął 6. miejsce.

To były ostatnie występy Polaków na igrzyskach paraolimpijskich w Tokio. Niestety nikomu nie udało się wywalczyć medalu. Sprawdźcie niedzielne wyniki reprezentantów Polski!

Jako pierwsi startowali paranarciarze alpejscy Igor Sikorski (kat. siedząc) i Andrzej Szczęsny (kat. stojąc). Ten pierwszy nie skończył pierwszego przejazu, a drugi po pierwszej próbie był na 25. lokacie. W drugiej jednak nie utrzymał się w trasie.

 

 

Chwilę później na starcie stanęli Iweta Faron i Wojciech Skupień, którzy stworzyli sztafetę mieszaną w paranarciarstwie biegowym. Duet ten zakończył zmagania na 6. pozycji.

 

 

W tej samej dyscyplinie w sztafecie otwartej wystartowali także Krzysztof Plewa, Monika Kukla, Paweł Gil i Michał Lańda, Paweł Nowicki i Jan Kobryń. Zajęli 11. miejsce.

 

 

To koniec rywalizacji na igrzyskach paraolimpijskich w Pekinie. Reprezentacja Polski zakończyła tę imprezę z zerowym dorobkiem medalowym. Ceremonia zamknięcia igrzysk w niedzielę o godzinie 12:20. Transmisja w Polsacie Sport News na Polsat Box Go i na Polsatsport.pl.

Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie