Liga Mistrzów: Manchester United - Atletico Madryt. Transmisja TV i stream online

Manchester United podejmie Atletico Madryt.

Manchester United i Atletico Madryt zmierzą się w rewanżowym meczu 1/8 finału Ligi Mistrzów. W pierwszym spotkaniu obu drużyn padł remis 1:1. Jak będzie tym razem? Transmisja meczu Manchester United - Atletico Madryt w Polsacie Sport Premium 1 oraz na Polsat Box Go.

Czas na kolejne emocje w piłkarskiej Lidze Mistrzów! Już we wtorek w spotkaniu rewanżowej serii 1/8 finału europejskich rozgrywek Manchester United podejmie hiszpańskie Atletico Madryt. Stawką meczu będzie awans do ćwierćfinału, więc szykuje się sporo ekscytujących momentów, zwłaszcza że pierwsze spotkanie nie wyłoniło zwycięzcy.

Pierwszy mecz rozgrywany w Madrycie szybko przyniósł prowadzenie piłkarzom Atletico. Bramkę do siatki po asyście Renana Lodiego już w 7. minucie wpakował Joao Felix. "Czerwone Diabły" długo nie potrafiły odpowiedzieć na stratę gola, a remedium na słabą grę w ofensywie były zmiany, których trener Ralf Rangnick dokonał w 66. i 75. minucie. Właśnie na kwadrans przed końcem regulaminowego czasu gry na boisko za Marcusa Rashforda wszedł Anthony Elanga, który w 80. minucie skorzystał z podania Bruno Fernandesa i pokonał bramkarza Atletico. To był ostatni gol, który padł tego dnia na Wanda Metropolitano, co oznacza że żadna ekipa nie zyskała przewagi przed rewanżem w Manchesterze i miejmy nadzieję, że to przyniesie jeszcze więcej emocji.

Ostatnie spotkania wskazują na Atletico, które wygrało wszystkie trzy kolejki przed meczem z United i prezentowało sporą skuteczność. Znacznie gorzej poradzili sobie piłkarze Manchesteru, którzy bezbramkowo zremisowali z Watfordem, boleśnie przegrali z City 1:4 i pokonali Tottenham 3:2 po hat-tricku Cristiano Ronaldo. Atutem "Czerwonych Diabłów" będzie jednak własne boisko, bowiem na Old Trafford przegrali tylko 1 z 10 ostatnich meczów.

Transmisja TV meczu Manchester United - Atletico Madryt w Polsacie Sport Premium 1 oraz na Polsat Box Go. Początek o godz. 20:50.