Liga Mistrzów: Juventus - Villarreal. Relacja i wynik na żywo

W środę poznamy dwóch ostatnich uczestników ćwierćfinałów Ligi Mistrzów. W najciekawiej zapowiadającym się dzisiejszym starciu Juventus podejmował będzie hiszpański Villarreal. Faworytem będzie "Stara Dama", ale piłkarze "Żółtej Łodzi Podwodnej" już w pierwszym meczu udowodnili, że są w stanie sprawić niespodziankę. Relacja na żywo z meczu Juventus - Villarreal na Polsatsport.pl.

Pierwsza konfrontacja obu drużyn ułożyła się w sposób wręcz wymarzony dla Juventusu. Po bramce Dusana Vlahovicia goście prowadzili na stadionie El Madrigal już od 1. minuty. Villarreal jednak to nie podłamało, a ich upór został nagrodzony w 66. minucie, kiedy bramkę na wagę remisu 1:1 zdobył Dani Parejo.

Villarreal byłby już trzecim hiszpańskim klubem w najlepszej ósemce Champions League, po awansie Realu i Atletico. Stara Dama jako ostatnia broni honoru włoskiej piłki na tym etapie rozgrywek.

Spotkanie, prawdopodobnie z udziałem bramkarza Wojciecha Szczęsnego w składzie gospodarzy, poprowadzi sędzia Szymon Marciniak z Płocka.

Relacja i wynik na żywo meczu Juventus - Villarreal od godziny 21.00 na Polsatsport.pl.