Maik Nawrocki kontuzjowany. Obrońca Legii będzie pauzował przez kilka tygodni

Maik Nawrocki (w środku) doznał kontuzji.

Maik Nawrocki doznał skręcenia stawu skokowego wysokiego stopnia - poinformowała na Twitterze Legia Warszawa. 21-letni obrońca stołecznego klubu będzie musiał pauzować przez kilka tygodni.

Złe wiadomości dla Legii Warszawa! Stołeczny zespół wygrał co prawda z Bruk-Bet Termaliką Nieciecza 4:1 we wtorkowym starciu zaległej 5. kolejki PKO BP Ekstraklasy, ale zwycięstwo zostało okupione kontuzją podstawowego zawodnika klubu - Maika Nawrockiego.

21-letni obrońca zszedł z boiska już w 22. minucie meczu z podejrzeniem urazu. Odpowiedź jak poważna jest ta kontuzja przyszła w czwartek, a o stanie zdrowia piłkarza poinformowano na Twitterze.

- Podczas meczu z Bruk-Bet Termalicą Nieciecza Maik Nawrocki doznał skręcenia stawu skokowego wysokiego stopnia. Przerwa 21-letniego obrońcy potrwa kilka tygodni - napisano na oficjalnym profilu Legii.

Warto wspomnieć, że Nawrocki pauzował już w tym sezonie z powodu urazu. Piłkarz doznał kontuzji 24 października w 24. minucie ligowego spotkania z Piastem Gliwice. Jego pierwszym występem po urazie był zwycięski mecz z Motorem Lublin w Fortuna Pucharze Polski rozgrywanym 1 grudnia.