Dwie gwiazdy UFC wszczęły bójkę w restauracji. Jeden z nich stracił ząb

Sporty walki
Dwie gwiazdy UFC wszczęły bójkę w restauracji. Jeden z nich stracił ząb
fot. Polsat Sport
Walka z oktagonu przeniosła się do jednej z restauracji w Miami...

Okazało się, że walka Jorge Masvidala (35-16, 16 KO, 2 Sub) i Colby'ego Convingtona (17-3, 4 KO, 4 Sub) na UFC 272 była tylko prologiem do eskalacji konfliktu. Między dwoma czołowymi zawodnikami największej amerykańskiej organizacji MMA doszło do bójki, w wyniku której "Chaos" miał stracić zęba.

Dokładnie 5 marca na gali UFC 272 Colby Covington pokonał Jorge Masvidala decyzją sędziów. Kolejna konfrontacja skłóconych zawodników miała miejsce wcześniej, niż ktokolwiek mógłby się spodziewać i bynajmniej nie została ona zaplanowana przez Dana White'a. "Gamebred" zaatakował bowiem Covingtona w jednej z restauracji w Miami, i zdaniem jego menadżera, miał wybić "Chaosowi" zęba. Na miejsce została wezwana policja.

 

ZOBACZ TAKŻE: UFC 272: Colby Covington zdominował zapaśniczo Jorge Masvidala. Wyniki walk

 

"Colby Covington i Jorge Masvidal starli się w restauracji Papi Steak w Miami Beach. Na miejscu pojawiła się policja" - czytamy w poście udostępnionym na Twitterze przez Andy'ego Slatera.

 

 

"Słyszałem, że ktoś, kto nazywa się Królem Miami stracił zęba. Czy ktoś mógłby to potwierdzić? Czekam na wideo" - napisał menadżer Masvidala na Twitterze.

 

 

Nie od dziś wiadomo, że Masvidal i Covington to byli przyjaciele, którzy jednak bardzo poróżnili się na przestrzeni czasu. Kiedyś trenowali w jednym gymie (American Top Team), jednak drugi z wymienionych zaczął publicznie obrażać pierwszego i opuścił klub. Co więcej, skłócił się również z Joanną Jędrzejczyk, której regularnie wbija szpilki w mediach społecznościowych.

 

Co więcej, sam "Gamebred" udostępnił w internecie film, na którym zwraca się do Covingtona w ostrych słowach.

 

- Wzywam cię, byś pokazał swoją twarz. Co tam słychać? Jestem z Dade County, pi**** głupoty to musisz być gotowy na takie rzeczy. Tak to wygląda w moim mieście - mówi Masvidal na nagraniu.

 

 

Według wstępnych informacji miał on zadać Covingtonowi wiele ciosów, a drugi z mężczyzn miał wybiec z restauracji. Nie wiadomo jeszcze, jakie konsekwencje czekają Masvidala za atak.

Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie