Były klub Malwiny Smarzek opublikował pożegnalne wideo

Siatkówka
Były klub Malwiny Smarzek opublikował pożegnalne wideo
fot. Cyfrasport

Malwina Smarzek rozstała się z rosyjskim klubem Lokomotiw Kaliningrad. Siatkarka polskiej reprezentacji w filmie opublikowanym przez klub pożegnała się z kibicami. Słowem nie wspomniała jednak o wojnie czy sytuacji na Ukrainie. Menedżer zawodniczki zapowiedział, że niebawem sama zainteresowana powinna zabrać głos w tej sprawie.

- Opuszczam klub nie dlatego, że chcę. Myślę, że wszyscy rozumieją, dlaczego tak się stało. Bardzo mi przykro, że tak potoczyła się sytuacja. Chcę jeszcze raz bardzo podziękować. Bardzo polubiłam Rosjan, którzy mnie tutaj otaczali. Dziękuję za wsparcie przez ostatnie osiem miesięcy, jesteście niesamowici. Czułam się tu jak w domu, to był jeden z najlepszych sezonów w moim życiu - cytowano Smarzek na oficjalnej stronie rosyjskiego klubu.

 

ZOBACZ TAKŻE: Malwina Smarzek w Developresie Bella Dolina Rzeszów!

 

Siatkarka zdecydowała się opuścić Kaliningrad po blisko trzech tygodniach rosyjskiej inwazji na Ukrainę. Rosyjscy kibice podczas meczów na trybunach prezentowali symbole wsparcia dla inwazji, co ponoć przesądziło o odejściu Smarzek.

 

Menedżer zawodniczki Jakub Dolata zapowiedział już w mediach społecznościowych, że wkrótce powinniśmy poznać stanowisko siatkarki w sprawie materiałów opublikowanych przez Lokomotiw Kaliningrad.

 

 

Smarzek wróciła już do Polski. Nie musiała długo szukać klubu, ponieważ podpisała umowę z Developresem Bella Dolina Rzeszów. Klub z Podkarpacia poinformował o tym za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych.

MR, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie