Jan Błachowicz zabrał głos ws. bójki gwiazd UFC

Sporty walki
Jan Błachowicz zabrał głos ws. bójki gwiazd UFC
fot. PAP

Jan Błachowicz był gościem ostatniego programu "Koloseum". Jeden z dziennikarzy zapytał go co sądzi o niedawnej bójce w restauracji pomiędzy Jorge Masvidalem a Colby Covingtonem. Ten drugi miał w "pojedynku" stracić zęba.

Przypomnijmy, że zawodnicy spotkali się 5 marca na gali UFC 272. Walkę decyzją sędziów wygrał Covington, ale do kolejnego starcia pomiędzy dawnymi przyjaciółmi, obecnie mocno zwaśnionymi zawodnikami, doszło bardzo szybko. Masvidal zaatakował Covingtona w jednej z restauracji w Miami za wcześniejsze obrażanie go i jego rodziny w Internecie.

 

ZOBACZ TAKŻE: Jan Błachowicz o ewentualnej walce o pas. "To jest logiczne"

 

- Ja trzymam stronę Masvidala. Kiedyś takie sprawy załatwiało się poza Internetem. Jak ktoś miał jakiś problem, to się szło za garaże i ten problem wyjaśniało. Jeśli faktycznie bardzo ubliżał jego rodzinie w Internecie, to Masvidal załatwił sprawę po męsku - odpowiedział zapytany o całą sytuację przez Bartłomieja Zubkiewicza z portalu mmarocks.pl.

 

Wstępne informacje mówiły o tym, że Covington miał przyjąć wiele ciosów, a następnie wybiec z restauracji. Nie wiadomo jeszcze, jakie konsekwencje czekają Masvidala za ten atak.

 

MR, Polsat Sport
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie