Polsat Boxing Promotions 6: Transmisja TV i stream online

Sporty walki
Polsat Boxing Promotions 6: Transmisja TV i stream online
fot. Materiały prasowe

W piątek odbyła się oficjalna ceremonia ważenia przed sobotnią galą boksu zawodowego Polsat Boxing Promotions 6. W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż ostatnich biletów na wydarzenie, które odbędzie się w Będzin Arenie. Kibice, którzy nie zdążą kupić wejściówek, będą mogli obejrzeć galę przed telewizorami między innymi w ogólnodostępnej naziemnej telewizji cyfrowej.

Na gali Polsat Boxing Promotions 6 w Będzinie, fani zobaczą siedem pojedynków zawodowych oraz występ muzyczny jednego z najbarwniejszych polskich raperów i producentów muzycznych, Smolastego.

 

ZOBACZ TAKŻE: Smolasty gościem specjalnym gali Polsat Boxing Promotions 6

 

W walce wieczoru częstochowianin Marcin Siwy zmierzy się z doświadczonym Rydellem Bookerem. Amerykanin w przeszłości boksował z gwiazdami wagi ciężkiej i ewentualne zwycięstwo nad takim rywalem, zapewni Polakowi awans w światowych rankingach. W Będzinie próbkę swojego talentu zaprezentuje też przebojowy Ihosvany Garcia. Trenujący w Polsce Kubańczyk po raz pierwszy stanie do 10-rundowego pojedynku, a dodatkowym utrudnieniem będzie fakt, że jego przeciwnik, Patrick Rokohl, na co dzień boksuje w wyższej kategorii wagowej. W sobotę długo oczekiwany debiut na ringu Polsat Boxing Promotions zaliczy Paweł "Furia" Czyżyk. Lubinian miał walczyć dla PBP już kilka miesięcy temu, ale te plany pokrzyżowała kontuzja. Rywalem Polaka będzie legitymujący się podobnym rekordem zawodowym Włoch Luca Spadaccini. Także Radomir Obruśniak w Będzinie zmierzy się z zagranicznym rywalem. Tym razem będzie to dużo bardziej obyty z ringiem zawodowym Meksykanin, Diego Fabian Eligio. Pozostałe trzy starcia to walki z udziałem młodych podopiecznych organizacji Polsat Boxing Promotions, którzy w przyszłości mają stanowić o sile polskiej sceny pięściarskiej.

 

W serwisie Biletyna.pl trwa sprzedaż biletów na galę Polsat Boxing Promotions 6 w Będzin Arenie. Cały dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na pomoc dzieciom z Ukrainy.

 

Telewizyjna transmisja gali rozpocznie się o godzinie 18:30 w Polsacie Sport Fight. Od godziny 20:00 wydarzenie oglądać będzie można także w Polsacie Sport i Super Polsacie. Studio poprowadzi Artur Łukaszewski, a pojedynki skomentują Łukasz "Juras" Jurkowski i Przemysław Saleta. Reporterami będą z kolei Patrycja Zahorska i Paweł Wyrobek.

 

Karta walk Polsat Boxing Promotions 6:

 

Marcin Siwy (24-0, 12 KO) - Rydell Booker (26-4-1, 13 KO)

Ihosvany Garcia (6-0, 5 KO) - Patrick Rokohl (22-1, 16 KO)

Radomir Obruśniak (5-0, 2 KO) - Diego Eligio (22-6-1, 9 KO)

Paweł Czyżyk (7-1, 1 KO) - Luca Spadaccini (7-2-3, 3 KO)

Kewin Gibas (3-0, 2 KO) - Eugeniu Bat (1-0)

Niko Zdunowski (2-0-1) - Artur Gierczak (2-2, 1 KO)

Gracjan Królikowski (2-1-1, 1 KO) - Denis Mądry (6-7, 1 KO)

Informacja prasowa
Przejdź na Polsatsport.pl

PolsatSport.pl w wersji na telefony z systemem Android i iOS!

Najnowsze informacje i wiadomości na bieżąco, gdziekolwiek jesteś.

Przeczytaj koniecznie