PlusLiga: Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel. Relacja i wynik na żywo

W drugim niedzielnym meczu PlusLigi ekipa Cerrad Czarnych Radom zmierzy się z Jastrzębskim Węglem. Relacja i wynik na żywo na Polsatsport.pl.

Oba zespoły mają o co grać na finiszu rundy zasadniczej. Jastrzębianie stoją przed gigantyczną szansą, aby wykorzystać sensacyjną porażkę Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle z Cuprum Lubin 2:3 i awansować na fotel lidera. Aby tak się stało mistrzowie Polski muszą po prostu zwyciężyć niedzielnych adwersarzy.

Przed radomianami pojawiło się widmo spadku z PlusLigi. A to dlatego, że Czarni znajdują sie na przedostatniej lokacie z pięcioma punktami przewagi nad Stalą Nysa. Ekipa z Mazowsza przegrała poprzedni mecz właśnie z outsiderem rozgrywek i tym samym wciąż nie może być pewna ligowego bytu. Dwa wygrane sety i zdobyty punkt przez Czarnych w niedzielnej konfrontacji pozwoli im świętować utrzymanie.

W pierwszym meczu obu drużyn jastrzębianie wygrali pewnie 3:0. Radomianie wówczas skompromitowali się w drugim secie, zdobywając... dziewięć punktów.

Relacja i wynik na żywo meczu Cerrad Czarni Radom - Jastrzębski Węgiel od godz. 20:30 na Polsatsport.pl.