ATP w Miami: Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew. Relacja i wynik na żywo

Hubert Hurkacz wystąpi w meczu 1/16 finału turnieju ATP w Miami. Jego rywalem będzie Asłan Karacjew. Kto okaże się lepszy? Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew na Polsatsport.pl.

Pierwszym przeciwnikiem Hurkacza podczas rywalizacji na kortach w Miami był Arthur Rinderknech. Początek spotkania był bardzo wyrównany. Żaden z zawodników nie był w stanie przełamać rywala. Przez to pierwszy set zakończył się tie-breakiem. Chłodną głowę w końcówce seta był w stanie zachować polski tenisista. Dzięki temu wyszedł na prowadzenie.

W drugiej partii francuski tenisista opadł z sił. Pochodzący z Wrocławia zawodnik potrafił bardzo skutecznie wykorzystywać słabe punkty Rinderknecha. Przez to Hurkacz wygrał drugą partię 6:2 i tym samym zakwalifikował się do kolejnego etapu zmagań podczas turnieju w Stanach Zjednoczonych.

Karacjew też ma za sobą udany start w Miami. W poprzedniej rundzie udało mu się pokonać Ugo Humberta 2:0 (7:5, 6:2). Czy równie dobrze pójdzie mu w zbliżającym się spotkaniu?

Relacja i wynik na żywo meczu Hubert Hurkacz - Asłan Karacjew na Polsatsport.pl. Początek od godziny 18:15.